VĚŘÍME, ŽE COOL MŮŽE BÝT ZDRAVÉ A CHUTNÉ

Věříme, že Matka Příroda odvádí skvělou práci, aby se o nás postarala, a my chceme udělat maximum pro to, aby to tak zůstalo.

Věříme v lidi, v sílu kreativity a ve spolupráci.

VŽDY BEZ ZAHŘÍVÁNÍ. DÍKY TOMU SI ZACHOVÁVAJÍ CHUŤ ČERSTVOSTI A NUTRIČNÍ BENEFIT OVOCE A ZELENINY.

ZACHOVÁVÁME TO SKUTEČNÉ A JASNÉ!

Ne všechny vitamíny jsou si rovny, stejně jako ne všechny šťávy jsou si rovny. Některé vitamíny se vyrábějí synteticky a přidávají se do nápojů. Některé šťávy obsahují přidaný cukr, konzervanty nebo různé přísady k dosažení požadované konzistence. Pasterizované šťávy, díky způsobu zpracování, přicházejí o cenné přirozené vitaminy, které pak mohou být nahrazeny těmi syntetickými. Víme, je šílené zničit původní vitamíny a poté je nahradit syntetickými a to jen proto, abychom získali to, co nám příroda původně poskytla. Doporučujeme, abyste vždy četli složení na etiketě, abyste se ujistili, že ze šťávy dostanete pouze to, co chcete a co je pro vás dobré.

NEJLEPŠÍ VĚCI V ŽIVOTĚ NĚCO STOJÍ

Vše RAW na trhu  je složité a nákladné. To je také důvod, proč šťávy RAW nejsou plošně  dostupné, ale jsou nabízeny pouze v menších  obchodech, které se snadněji přizpůsobí moderním trendům životního stylu a současně zabezpečí správné uskladnění. Většina džusů v obchodních řetězcích jsou totiž pasterizované.

POJĎME ŠÍŘIT OPTIMISMUS!

Z výdělku z každé prodané lahve Urban Monkey přispíváme k rozvoji projektů, které zlepšují město, umožňují nám podporovat #optimisticbynature skupinu a jejich nápady, firmy a prostory. Nic nás nezastaví, budeme tyto projekty komunikovat na našich produktech, krabicích, ve spolupráci s našimi prodejními kanály a s našimi komunikačními nástroji.

100% RECYKLOVATELNÝ PET PLAST

Jediný způsob, jak dostat naše RAW šťávy k vám, je pomocí HPP (lisování za studena vysokým tlakem) a to vyžaduje plastové lahve (pamatujte na tlak v 60 km hloubce v oceánu? Představte si tam skleněné lahve!) I když jsou naše lahve již 100% recyklovatelné PET, usilujeme o víc. Všechny láhve Urban Monkey budou brzy znovu recyklovány - v roce 2019 už nebyl uveden do výroby žádný nový plastový materiál. Hledáme alternativy, jako jsou láhve na bázi rostlin. Součástí naší mise je podporovat projekty, které vyvíjejí alternativy a zabývají se recyklací plastů.

100% BEZPEČNÉ

Díky tomu, že Urban Monkey není pasterizován teplem, má krátší dobu spotřeby a tak nedochází k interakci mezi lahví a samotným nápojem.

NÍZKÁ UHLÍKOVÁ STOPA

Pokud máte rádi pouze lokální ovoce a zeleninu, pak je nejlepší si je koupit od farmáře a odšťavňovat za studena doma nebo si vyžádat to samé ve svých oblíbených džus-barech. Ale pokud máte chuť na pomeranče, banány, ananasy a další super ovoce, asi už víte, že u nás běžně nerostou. Většina ovoce a zeleniny, které nejsou pro náš region běžné, dorazí přes Nizozemsko. A přímo tam se lisují za studena. To je nejúčinnější a současně ekologický způsob, jak veškeré původní suroviny v RAW formě dostat přímo k nám.

Zajímá vás, kde koupit produkty RAW Urban Monkey? Podívejte se na mapu dostupnosti našich produktů!

Kontaktujte nás