Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city
Maria Arancha

VÝHODY RAW GINGER SHOTŮ

Dejte si panáka. Dejte si RAW panáka.

Včerejší jídlo vám nesedlo a ještě ráno vás pálí žáha? Cítíte se ve stresu už po probuzení? Nebo slyšíte ten malý hlásek ve vaší hlavě během dne, jak křičí: Slyšíš mě? Potřebuju něčím nakopnout! Pak můžete odpovědět: Jasně. Vím přesně čím. Ginger shot: RAW, lisovaný za studena a plný vitamínů a minerálů.

RAW a za studena lisované, o 45 % více vitamínů tak zůstane v ovoci a zelenině. Proto všechny naše produkty pocházejí pouze z RAW ingrediencí.

Proč jsou pro vás ginger shots tak dobré?

Malé, ale silné! Jsou nabité vitamínem C, draslíkem a vitamínem B, minerály a vlákninou. Dokonalé nakopnutí pro tělo i duši. 60 ml RAW zázvoru, citronu, jablka a vody každý den pomáhá podpořit pozitivní změnu ve vašem jídelníčku.

Tady jsou 3 fakta, proč je RAW Ginger shot vaší malou vstupenkou ke zdravému životu:

  • Mají očistnou sílu citronu, která nastartuje vaše trávicí orgány, aby se připravily na nový den nebo pročistila vše, co je ve vašem těle potřeba vyčistit.
  • Extra vláknina z jablka, která pomáhá vyživovat vaše pozitivní bakterie a střevní výstelku. Navíc nápoji dodává jemnější chuť.
  • Kořeněný zázvor, který zabraňuje zánětům a je jako komplexní zázračný lék na začátek dne.

Věděli jste, že zázvor má velmi dlouhou historii v tradiční i alternativní medicíně? Už dávno se o něm ví, že podporuje trávení, zabraňuje vzniku nemocí, pomáhá v boji s infekcí nebo nachlazením. 

 

Měli jste dnes svůj Ginger?

Máte-li v lednici pár panáků Urban Monkey RAW Ginger, můžete si je představit jako dokonalou lékárničku, kdykoli budete mít pocit, že vaše tělo potřebuje očistu nebo dávku zdraví. Přicházíme s RAW kořeněným zázvorem, ovocným jablkem a osvěžujícím citronem, které polechtají vaše chuťové buňky. A dodají vám i dávku vitamínu C.

Panáky RAW Ginger můžete pít tak, jak jsou připraveny, nebo je smíchat s trochou vody (teplé nebo studené) a vykouzlit tak snadno limonádu pro extra hydrataci. Pokud spěcháte, nezapomeňte si jeden dát do tašky na později – jsou tak malé, že se vejdou vždycky všude.

JPEG - Urban Monkey CZSK
JPEG - Urban Monkey CZSK

Náš tip na jednoduchý rituál zní: Každodenní RAW zázvorový shot! 

Měli bychom na sebe být hrdí, že jsme tak flexibilní a žijeme dobrodružné životy se spoustou možností, které jen moderní svět nabízí. Alenezapomeňte, že naše těla milují pravidelné rituály , které je potřeba důsledně dodržovat v přesných časových intervalech, jako když jíte nebo spíte. Samozřejmě to není vždy snadné zvládnout, ale některé rituály, které jsou zdravé, chutné a funkční, můžeme snadno zapojit do našeho životního stylu. Jako třeba zázvorové panáky.

Tyto malé lahvičky jsou praktické a tvoří dokonalý rituál, který se snadno dodrží:

  • Vaše každodenní ranní rutina
  • Vaše odpolední nakopnutí nebo váš malý zázračný pomocník v tašce připravený k popíjení, kdykoli vaše tělo potřebuje nový start a extra posílení imunity
  • A voilá: Máte svůj další nebo úplně první výživný rituál – tak příjemný, jak jen může být

Je to #GOODFORYOU, je to váš dobrý rituál.