Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city

NÁŠ PŘÍBĚH

Urban Monkey oslavuje optimisty, odvážné lidi, idealisty, tvůrce, blázny, kteří věří, že mohou změnit svět a jednat podle toho.

Věříme, že      cool může být zdravé a      funkční může být mňamka. Věříme, že      matka příroda odvádí skvělou práci aby nám vyšla vstříc, chceme z toho vytěžit to nejlepší a udělat maximum pro to, aby to tak zůstalo. Věříme v lidi, v sílu kreativity a spolupráci. Věříme, že se ptáte proč a zpochybňujete status quo. Jsme přesvědčeni, že podniky by měly být schopné fungovat a přitom konat dobro.

JPEG - Urban Monkey CZSK
JPEG - Urban Monkey CZSK

Věříme, že se na cestě můžeme bavit, bez ohledu na to, jak vážné a VELKÉ je naše poslání. Takže my #optimisticbynature jsme vytvořili Urban Monkey – nápoje, které chceme pít každý den: YUMMY zcela přírodní a RAW – se vším bohatstvím          , které pro nás matka příroda připravila, podporující projekty s pozitivním dopadem každou prodanou lahví.

Vždycky RAW: Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šťávy chutnají vždy stejně, i když by měly obsahovat různé ovoce? Je to proto, že jsou homogenizovány a tepelně pasterizovány. Stejně jako vy doma my své šťávy neohříváme , protože bychom tím zničili vitamíny, enzymy a další živiny.

Chceme je živé!